Vtipy o lordech

04.03.2013 13:42

     Lord Irving se vrací z daleké cesty. Vstoupí do pokoje a začne hledat břitvu. Lady se rozpačitě ptá: "Co zamýšlíte dělat s tou břitvou?" "Jestli v těch botách za závěsem nejsou nohy, budu se holit."

03.02.2013 13:46

Poručí si lord: "Jean, vejce!"
"Na tvrdo nebo na měkko , sire?"
"Podrbat!"

05.10.2012 13:43

Lord jde kolem trhana, hodí mu libru a povídá: "Dej si v nejbližší hospodě whisky na mé zdraví.""Jsem abstinent, pane.""Tak tady máš pět liber a kup si dobrý tabák!""Díky, pane, ale já jsem nekuřák.""V tom případě ti dávám sto liber a běž k nejlepší prostituce, ať si aspoň něco užiješ!""Promiňte pane ale já nikdy netoužím po takových ženách.""Víš co? Tady máš dvě stě liber, zajdi k mé ženě a řekni jí, ať se podívá, jak vypadá muž, který nepije, nekouří a nesmilní s prostitutkami!"

15.09.2012 11:58

- Jean, přineste mi sklenici vody.
- Jistě, mylorde.
- Jeane, přineste mi sklenici vody.
- Jak si přejete.
- Jeane, přineste mi sklenici vody.
- To máte takovou žízeň?
- Ne, Jean, hoří mi knihovna.

15.09.2012 11:56

Lady si pozve milence, ale oknem zahlédne, že se vrací její manžel. Ukryje milence do skříně a nervózně čeká. Lord vejde, řekne "zapomněl jsem ve skříni rukavice ". Otevře skříň, vezme rukavice a odchází. Ve dveřích se otočí a praví : "říkal jsem Vám, drahá lady, abyste si své věci dávala do své skříně !"Více zde: https://vtipyjokes.webnode.cz/your-jokes/discussioncbm_459937/30/

Lady si pozve milence, ale oknem zahlédne, že se vrací její manžel. Ukryje milence do skříně a nervózně čeká. Lord vejde, řekne "zapomněl jsem ve skříni rukavice ". Otevře skříň, vezme rukavice a odchází. Ve dveřích se otočí a praví : "říkal jsem Vám, drahá lady, abyste si své věci dávala do své skříně !"

<< 1 | 2 | 3