Otázky a odpovědi

Můžu k Vám přidat můj vtip?

Ano na náš web je možné vložit Váš vtip. Zašlete nám ho prosím na náš email: nasevtipyteam(zavináč)seznam.cz nebo ho napište zde. Předem děkujeme za pochopení.

Plánujete nějaká pravidla?

Ano, samozřejmě že plánujeme nějaká pravidla aby tady byl pořádek. Ale bude to nějakou delší dobu trvat. Děkujeme za pochopení.

Co mám udělat když Vám pošlu na email vtip který je již vložen v rubrice Vtipy?

V tomto případě nemusíte dělat nic, my u každého vtipu provádíme kontrolu před vložením na náš web, jestliže Váš vtip který jste nám poslal přes email je dříve vložen někým jiným než Vámi tak Vás budeme informovat (Přes email) že tento vtip byl už jednou vložen. Nejlépe uděláte když se podíváte na rubriku: Vtipy a podíváte se jestli vtip tam není poslaný dříve někým jiným. Pro více dotazů nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Co mám udělat když Vám napíšu do návrhů vtip který již byl jednou vložen?

V tomto případě nemusíte dělat nic, my u každého vtipu provádíme kontrolu před vložením do správné sekce, jestliže Váš vtip který jste napsal do rubriky

Návrhy vtipů je dříve vložen někým jiným než Vámi tak Vám odpovíme na Váš návrh v rubrice Návrhy vtipů že tento vtip byl už jednou vložen. Nejlépe uděláte když se podíváte na rubriku: Vtipy a podíváte se jestli vtip tam není poslaný dříve někým jiným. Pro více dotazů nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme za pochopení.